1. Home
  2. Nieuwbouw 2016
  • Informatie ▼
    • Bestuur en Commissies
    • Algemene informatie
    • Nieuwbouw 2023
    • Over de wijk
    • De omgeving
    • Geschiedenis van de wijk
  • Activiteiten ▼
    • Agenda
    • ­Buurtkalender
    • Buurtactiviteiten
  • Buurtclubs
    • Bridgeclub
    • Domein Klingelberg
    • Klimaatclub
    • Leeskring
    • Schaakclub
    • Jeu de boules club
    • Spaanse club
  • De Klingelstee
  • In de media
  • Groenegebied
    • Moestuin
    • Schapenweitje
    • Natuur in de wijk
  • Uit de wijk ▼
    • Opmerkelijk
    • Websites in de wijk
    • Ideeën, Meningen etc.
  • ALV
  • Archief
    • Diversen onderwerpen
  • Contactpagina

Meer nieuwbouw

  • Nieuwbouw Landgoed Klingelbeek en De Hes
  • Nieuwbouw 2017
  • Nieuwbouw 2016
  • Nieuwbouw 2015
  • Nieuwbouw 2014
  • Nieuwbouw 2013
  • Nieuwbouw 2012
  • Nieuwbouw vóór 2012

Bezichtiging nieuwbouw Huis en haard

 

 

Donderdag 29 december waren omwonenden en familie van de bewoners en medewerkers uitgenodigd om de eerste fase van de nieuwbouw van Huis en Haard te komen bezichtigen. Een impressie van de binnen en buitenzijde is hier te zien.

 

Details
Joop
• 31 december 2016
• Hits: 2176

Vervolg nieuwbouw Huis en Haard

Huis en Haard, nieuwbouw fase 1, december 2016De eerste fase van de nieuwbouw van Huis en haard is bijna afgerond; nog vóór eerste Kerstdag wordt het gebouw opgeleverd. Vanaf dan worden er voorbereidingen getroffen voor de verhuizing op 10 januari 2017. De eerste bewoners van de nieuwbouw zullen de huidige bewoners van Huis en Haard zijn. Ook een groep bewoners van zorgcentrum Paasberg zal hier naar toe verhuizen.
DrieGasthuizenGroep biedt in Huis en Haard een kleinschalige woonvorm met vier groepen van elk acht cliënten.

Details
DrieGasthuizenGroep
• 13 december 2016
• Hits: 2654

Lees meer: Vervolg nieuwbouw Huis en Haard

Feestelijke start nieuwbouw Huis en Haard

Op dinsdag 5 april heeft de officiële opening van de start van de nieuwbouw van Huis en Haard plaatsgevonden. Hierbij waren ook de direct omwonenden van Huis en Haard uitgenodigd.
Bouwbedrijf Giesbers zal gaan starten met de bouwwerkzaamheden van de eerste fase van de nieuwbouw Huis en Haard. Eind dit jaar zullen de vier groepswoningen, elk voor acht cliënten met (beginnende) dementie gerealiseerd zijn. De bewoners van Regenboog en Zonnestraal uit Huis en Haard en van Orchidee uit Paasberg verhuizen dan hier naar toe.

Hieronder enkele foto's van de opening van de start, die via Nelleke Buddingh van DrieGasthuizenGroep beschikbaar zijn gesteld.

Start nieuwbouw Huis en Haard2016 04 08 start nieuwbouw huis haard 02Start nieuwbouw Huis en HaardStart nieuwbouw Huis en HaardStart nieuwbouw Huis en HaardStart nieuwbouw Huis en HaardStart nieuwbouw Huis en HaardStart nieuwbouw Huis en HaardStart nieuwbouw Huis en HaardStart nieuwbouw Huis en Haard

Details
Joop
• 08 april 2016
• Hits: 2180

Start nieuwbouw Huis en Haard

Nieuwbouw Huis en Haard fase1In opdracht van Stichting Catharina is Giesbers inmiddels gestart met het grondwerk voor de nieuwbouw van woonzorgcomplex ’Huis en Haard’. De nieuwbouwlocatie wordt gerealiseerd op de oude voetprint van het bestaande, reeds gedeeltelijk gesloopte, oude pand. Wij verwachten de eerste fase van dit project aan het einde van dit jaar op te kunnen leveren.

Middels deze brief willen wij u informeren over ondergenoemde zaken. Omwonenden die een brief ontvangen hebben worden uitgenodigd  voor een buurtinloop informatie uurtje op donderdag 17 maart 2016 van 16.00 uur tot 17.00 uur in de hal van het bestaande gebouw van ’Huis en Haard’ aan de Utrechtseweg 265 te Arnhem.

Details
Giesbers Wijchen
• 15 maart 2016
• Hits: 2684

Lees meer: Start nieuwbouw Huis en Haard

Tuinen nieuwbouw in relatie tot wateroverlast

Is er een mogelijkheid dat er ook aandacht geschonken wordt aan het feit dat aannemers de grond van tuinen helemaal dichtrijden en volstorten met puin, waardoor er vaak niet veel meer wil groeien, zodat bewoners hun hele tuin maar bestraten?

Verder aandacht voor woningbouwverenigingen die het ontmoedigen om opgaande beplanting, , zoals bomen,  in tuinen te laten groeien en bij leegkomen van een huis de hele boel kaalslaan, wat weer uitnodigt voor bestrating.

Details
Tinka Chabot
• 05 februari 2016
• Hits: 2504
  1. Voortgang nieuwbouw Huis en haard
  2. Nieuwbouw Huis en Haard

Pagina 1 van 2

  • 1
  • 2
Informatie
  • Algemene informatie
  • Bestuur en Commissies
  • De omgeving
  • Geschiedenis van de wijk
Buurtclubs
  • Bridgeclub
  • Jeu de boules clubs
  • Klimaatclub
  • Leeskring
  • Schaakclub
  • Spaanse club
  • Wijngaard
Over de wijk
  • Overzicht
  • Straten
  • Markante plaatsen
  • Historisch overzicht
  • Klingelbeek na 2012
Groengebied
  • Schapenweide
  • Moestuin
  • Natuur in de wijk - In de tuin - Vleermuizen
  • Nieuwbouw landgoed Klingelbeek en De Hes
Archief
  • Agenda
  • Activiteiten
  • Huis en Haard vóór 2015
  • Sint Eusebiushuis
  • Nieuwbouw vóór 2012
  • WBP
  • Gearchiveerde artikelen
  • Lidmaatschap buurtvereniging
  • Privacyverklaring